KONST / Litografier / Färglitografi 14088544
nr 1408 8544
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 8/20. Motivet: 55x42, yttermått inklusive ram: 72x59 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:49:33
19/7 15:37:28
1.000 kr
19/7 20:31:26